Civatalı Priz Kolye
Civatalı Priz Kolye

CİVATALI PRİZ KOLYE (ASB 2070)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺9,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4,50(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 548549
₺0,57 'den başlayan taksitlerle

Civatalı Priz Kolye (Priz Kolye Ölçülerini Yukarıdan Seçiniz)

 

* Civatalı Priz kolyelerde oring, yuvasına düzgünce oturtulmalı ve montaj esnasında yerinden çıkmamasına özen gösterilmelidir.


*Priz kolye ile kullanılacak erkek adaptörlere teflon bant sızdırmazlığı sağlayacak kadar ve sıkma yönüyle aynı yönde sarılmalıdır.


*Priz kolyelerin montajı yapıldıktan sonra yapılan boruyu delme işlemi priz kolyenin dişli kısmının bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle küçük çaplı bir matkap ucu ile dişlere değmeyecek şekilde delme işlemi gerçekleştirilmelidir.


*Geçmeli priz kolyelerde montaj yapılırken kamalar sızdırmazlığı sağlayacak kadar çakılmalıdır.


*Civatalı priz kolyelerde montaj yapılırken civatalar sızdırmazlığı sağlayacak kadar sıkılmalıdır.


*Boruda standart değerinden büyük bir ölçü farklılığı var ise (> 0.5 mm) priz kolye montajında alt ve üst kapaklar birbirine değmeyecektir. Bu durumda; civatalı priz kolyelerin civatalarının alt ve üst kapaklar birbirine değene kadar sıkılmasına, geçmeli priz kolyelerin de kamalarının sonuna kadar çakılmasına gerek yoktur. Aksi halde ürün üzerinde aşırı gerilme meydana gelecektir. Bu durum tesisatınızın ömrünü etkileyeceği gibi ürünün ölçülerinin de değişmesine neden olabilir. Özellikle dişli kısımdaki ölçü değişimi priz kolyeye monte edilecek olan erkek dişli adaptörün montajını engelleyebilir.


*Priz kolyelerin montajı sırasında kamalar veya civatalar karşılıklı monte edilmelidir. Önce bir kamanın tamamen çakılması veya bir civatanın tamamen sıkılması sonucu malzemenin bir tarafında aşırı bir kuvvet oluşur ve bu kuvvet ürünün kırılmasına neden olabilir.


Montaj Türü
CİVATALI
Çıkış Türü
Tek Çıkışlı
Malzeme
Plastik Çıkışlı
Benzer Ürünler