Kaplin Kör Tapa
Kaplin Kör Tapa

KAPLİN KÖR TAPA (asb2061)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺3,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1,70(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 89197
₺0,21 'den başlayan taksitlerle

Kaplin Kör Tapa (Ölçüyü Yukarıdan Seçiniz..)


*Kangal boru bağlantı elemanları depolama ve montaj esnasında sert ve keskin cisimlerden uzak tutulmalıdır. Tesisat toprak altına döşenecekse, sert ve keskin cisimlerden korumak maksadıyla kum ile kapatılmalıdır. Kesinlikle hasar görmüş adaptörler kullanılmamalıdır.

 

*Kaplin bağlantıları maksimum verim alabilmek için, te ve dirsekler 90°, diğer adaptörler 180° açı yapacak şekilde boruya monte edilmelidir. Değişik açılar oluşturan bağlantılar adaptör üzerinde gerilmelere neden olacağından tesisatın ömrü azalacaktır.

 

*Dişli bağlantılarda teflon bant kullanılmalıdır. Teflon bant adaptöre su sızıntısını önleyecek kadar ve sıkma yönünde sarılmalıdır. Teflon bandın az kullanılması adaptörün su sızdırmasına neden olacağı gibi fazla kullanılması da adaptör üzerinde ek bir gerilme oluşturur. Bu durum daha montaj esnasında adaptörün kırılmasına neden olabilir.

 

*Montaj esnasında somunun fazla sıkılması adaptör üzerinde ek bir gerilmeye neden olur. Bu şekilde ek bir gerilmeye maruz kalmış olan ürünün garanti verilen basınç değerlerini karşılaması beklenemez. Bu nedenle ürünün plastik olduğu ve sadece sızdırmazlığı sağlayacak kuvvette sıkılması gerektiği unutulmamalıdır.


Basınç Dayanlılık
10 ATU Basınç Dayanıklı 16 ATU Basınç Dayanıklı
Renk
MAVİ
Benzer Ürünler